Γ’Εθνική: Έσωσε τον βαθμό στις καθυστερήσεις το Σούλι, 2-2 με την Πρέβεζα στην Παραμυθιά με ανατροπή

Αμφίρροπο παιχνίδι με δραματική εξέλιξη και χιτσκοκικό φινάλε στην Παραμυθιά με το Σούλι να παίρνει την….μπουκιά από το στόμα της Πρέβεζας και με γκολ στις καθυστερήσεις να γλιτώνει την ήττα με το τελικό 2-2 να σφραγίζει τις προσπάθειες των ποδοσφαιριστών των δύο ομάδων.

Οι φιλοξενούμενοι που “καίγονταν” για βαθμούς στην προσπάθειά τους να παραμείνουν στην κατηγορία, ευτύχησαν να προηγηθούν πολύ νωρίς με τον Τσολακίδη στο 9ο λεπτό και ζευγάρωσαν τα τέρματά τους με τον Παπαδόπουλο στο 27ο λεπτό.

Με αντεπίθεση διαρκείας στην επανάληψη το αδιάφορο βαθμολογικά Σούλι μείωσε με τον Βασιλάκη στο 51ο λεπτό και στις καθυστερήσεις ο Βασιλάκης με το δεύτερο προσωπικό γκολ ολοκλήρωσε την ανατροπή γλιτώνοντας την ομάδα από μια ανώδυνη πάντως εντός έδρας ήττα.