ΕΠΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ: Το πρόγραμμα αγώνων κατάταξης της Α2 Κατηγορίας-Πρεμιέρα το Σαββατοκύριακο
Δημοσιεύθηκε 15/01/2018 | Από user | Σχολιάστε
Πραγματοποιήθηκε την Δευτέρα η κλήρωση των αγώνων κατάταξης του πρωταθλήματος της Α2 Κατηγορίας της ΕΠΣ Θεσπρωτίας.
Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα.
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜ | ΗΜΕΡΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | |
Α.Ε.ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ | ΑΤΡ.Δ.ΣΑΓΙΑΔΑΣ | 20-1-2018 | ΣΑΒΒΑΤΟ | 15.30 | Ν.ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ |
Α.Σ.ΣΥΒΟΤΩΝ | Α.Ε. ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ | 21-1-2018 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 15.30 | ΠΕΡΔΙΚΑΣ |
ΡΕΠΟ | ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ | ||||
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜ | ΗΜΕΡΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | |
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ | Α.Ε.ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ | 27-1-2018 | ΣΑΒΒΑΤΟ | 15.30 | ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ |
ΑΤΡ.Δ.ΣΑΓΙΑΔΑΣ | Α.Σ.ΣΥΒΟΤΩΝ | 28-1-2018 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 15.30 | ΦΙΛΙΑΤΩΝ |
Α.Ε. ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ | ΡΕΠΟ | ||||
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜ | ΗΜΕΡΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | |
ΑΤΡ.Δ.ΣΑΓΙΑΔΑΣ | ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ | 4-2-2018 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 16.00 | ΦΙΛΙΑΤΩΝ |
Α.Ε. ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ | Α.Ε.ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ | 4-2-2018 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 16.00 | ΚΑΣΤΡΙΟΥ |
Α.Σ.ΣΥΒΟΤΩΝ | ΡΕΠΟ | ||||
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜ | ΗΜΕΡΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | |
Α.Ε.ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ | Α.Σ.ΣΥΒΟΤΩΝ | 10-2-2018 | ΣΑΒΒΑΤΟ | 16.00 | Ν.ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ |
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ | Α.Ε. ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ | 11-2-2018 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 16.00 | ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ |
ΡΕΠΟ | ΑΤΡ.Δ.ΣΑΓΙΑΔΑΣ | ||||
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜ | ΗΜΕΡΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | |
Α.Ε. ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ | ΑΤΡ.Δ.ΣΑΓΙΑΔΑΣ | 25-2-2018 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 17.00 | ΚΑΣΤΡΙΟΥ |
Α.Σ.ΣΥΒΟΤΩΝ | ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ | 25-2-2018 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 17.00 | ΠΕΡΔΙΚΑΣ |
Α.Ε.ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ | ΡΕΠΟ | ||||
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜ | ΗΜΕΡΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | |
ΑΤΡ.Δ.ΣΑΓΙΑΔΑΣ | Α.Ε.ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ | 4-3-2018 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 17.30 | ΦΙΛΙΑΤΩΝ |
Α.Ε. ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ | Α.Σ.ΣΥΒΟΤΩΝ | 4-3-2018 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 17.30 | ΚΑΣΤΡΙΟΥ |
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ | ΡΕΠΟ | ||||
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜ | ΗΜΕΡΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | |
Α.Σ.ΣΥΒΟΤΩΝ | ΑΤΡ.Δ.ΣΑΓΙΑΔΑΣ | 11-3-2018 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 17.30 | ΠΕΡΔΙΚΑΣ |
Α.Ε.ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ | ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ | 11-3-2018 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 17.30 | Ν.ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ |
ΡΕΠΟ | Α.Ε. ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ | ||||
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜ | ΗΜΕΡΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | |
Α.Ε.ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ | Α.Ε. ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ | 17-3-2018 | ΣΑΒΒΑΤΟ | 17.30 | Ν.ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ |
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ | ΑΤΡ.Δ.ΣΑΓΙΑΔΑΣ | 18-3-2018 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 17.30 | ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ |
ΡΕΠΟ | Α.Σ.ΣΥΒΟΤΩΝ | ||||
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜ | ΗΜΕΡΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | |
Α.Ε. ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ | ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ | 1-4-2018 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 17.30 | ΚΑΣΤΡΙΟΥ |
Α.Σ.ΣΥΒΟΤΩΝ | Α.Ε.ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ | 1-4-2018 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 17.30 | ΠΕΡΔΙΚΑΣ |
ΑΤΡ.Δ.ΣΑΓΙΑΔΑΣ | ΡΕΠΟ | ||||
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜ | ΗΜΕΡΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | |
ΑΤΡ.Δ.ΣΑΓΙΑΔΑΣ | Α.Ε. ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ | 15-4-2018 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 18.00 | ΦΙΛΙΑΤΩΝ |
ΘΥΕΛΛΑ ΓΚΡΙΚΑΣ ΨΑΚΑΣ | Α.Σ.ΣΥΒΟΤΩΝ | 15-4-2018 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 18.00 | ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ |
ΡΕΠΟ | Α.Ε.ΛΑΜΠΑΝΙΤΣΑΣ |
Κατηγορία/ες: Αθλητισμός