![](https://www.thesprotikospalmos.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
Συμμετείχαν συνολικά 600 αθλητές και αθλήτριες από τα σωματεία της Ηπείρου , της Κέρκυρας και της Λευκάδας στις κατηγορίες ΜΙΝΙ , Κ 12 , Κ14 και Κ16 .
Ευχαριστούμε όλους όσους συμμετείχαν στους αγώνες σήμερα , αθλητές , προπονητές , σωματεία, τους θεατές που κατέκλυσαν το Δημοτικό Στάδιο Ηγουμενίτσας , τους εθελοντές που συνέβαλαν στην άρτια διοργάνωση των αγώνων που έχουν γίνει θεσμός για την πόλη της Ηγουμενίτσας και την ευρύτερη περιοχή, το ΣΚΚΑ ΗΠΕΙΡΟΥ και τον χορηγό ΝΕΡΑ ΚΩΣΤΗΛΑΤΑ