![](https://www.thesprotikospalmos.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
Το δίδυμο Τσάτσου Α.-Τσάτσου Σ. ξεκίνησε τα προκριματικά με δύο νίκες και μία ήττα και στην συνέχεια στα προημιτελικά αντιμετώπισε την ομάδα της Πρέβεζας και παρότι βρέθηκε να χάνει 1-0 σετ και 10-7 στο τρίτο σετ το κατέκτησε με 12-10. Στον ημιτελικό το παιχνίδι με αντιπάλους από Άρτα και Πρέβεζα τελείωσε με νίκη 2-0 και είσοδο στον τελικό όπου θα αντιμετώπιζε το φαβορί της διοργάνωσης. Ο τελικός ξεκίνησε με τις κοπέλες μας κουρασμένες από την υπερπροσπάθεια τον προηγούμενων παιχνιδιών χάνοντας εύκολα το πρώτο σετ αλλά έκαναν την ολική ανατροπή κατακτώντας τα δύο επόμενα αποκλείοντας το φαβορί.
Η δεύτερη ομάδα μας αποτελούμενη από την ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ και ΚΑΣΤΡΙΤΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ξεκίνησε με τρεις νίκες τα προκριματικά και σαν πρώτη ομάδα στα προημιτελικά απέκλεισε με 2-1 σετ ομάδα της Πρέβεζας και στον ημιτελικό έχασαν με 2-0 το φαβορί της διοργάνωσης που μετά έχασαν από την δικιά μας ομάδα κατακτώντας τελικά την τρίτη θέση.![](https://www.thesprotikospalmos.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
Συγχαρητήρια στα κορίτσια για την προσπάθεια τούς παίζοντας σε μια μέρα από έξι παιχνίδια και στον προπονητή τους Βαμβεσο Ιωάννη.
![](https://www.thesprotikospalmos.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)