Ενισχύει το ρόστερ της η ομάδα του Χουάν Ραμόν Ρότσα.
Στο ρόστερ του Θεσπρωτού εντάχθηκαν οι Λάμπρος Αγγελούλης και Αντώνης Ραπτόπουλος.
Ο πρώτος είναι 21χρονος κεντρικός αμυντικός με θητεία σε ΠΟ Ελασσόνας αλλά και επαγγελματίας στην ΑΕΛ και στον Ηρακλή Λάρισας. Ο δεύτερος είναι 20χρονος αριστερός μπακ και έχει αγωνιστεί σε Πιερικό Κ19, Σόνενχοφ Γκροσάσπαχ, Στουτγκάρδη, Πανναξιακό και Παναιγιάλειο.