Μετά τη διεξαγωγή των αρχαιρεσιών του Φαρμακευτικού Συλλόγου Θεσπρωτίας , οι οποίες πραγματοποιήθηκαν με μεγάλη συμμετοχή το Δεκέμβριο του 2022 και ύστερα από την επικύρωση των αποτελεσμάτων από την Περιφέρεια Ηπείρου , το Διοικητικό Συμβούλιο συνεστήθη σε σώμα με την εξής σύνθεση:
Πρόεδρος : Κοντός Ιωάννης
Αντιπρόεδρος : Φραγκίσκου Χαρίκλεια
Γραμματέας : Κούτσικος Χρήστος
Ταμίας : Τσόνου Μαγδαληνή-Μαρία
Μέλος : Προβιδάκη Αγγελική
Ο Πρόεδρος Ο Γραμματέας
Κοντός Ιωάννης Κούτσικος Χρήστος