![](https://www.thesprotikospalmos.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
ΑΕΝΣ- KF Butrinti Sarande
![🏟](https://www.thesprotikospalmos.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![🗓](https://www.thesprotikospalmos.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
![⏱](https://www.thesprotikospalmos.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
Φιλική αναμέτρηση θα δώσει η ομάδα μας αύριο Σάββατο στις 17.00, με αντίπαλο την KF Butrinti Sarande στα πλαίσια της προετοιμασίας εν όψει των αγωνιστικών υποχρεώσεων.
Η ΑΕΝΣ θα υποδεχτεί στο γήπεδο της Νέας Σελεύκειας την ομάδα από την γειτονική Αλβανία και ο Αλέκος Καρύδης θα έχει την ευκαιρία να τεστάρει την ετοιμότητα των ποδοσφαιριστών του, να δοκιμάσει σχήματα και να βγάλει γενικά χρήσιμα συμπεράσματα απέναντι σε μια αρκετά δυνατή αντίπαλο.
![Μπορεί να είναι εικόνα κείμενο που λέει "ΦΙΛΙΚΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ Α.Ε.Ν.Σ Κ. F. VS 1982 B BUTRINTI"](https://www.thesprotikospalmos.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
77
1 κοινοποίηση
Μου αρέσει!
Σχόλιο
Κοινοποίηση