Καλούνται τα άτομα με αναπηρίες όλων των κατηγοριών (τετραπληγία, εγκεφαλική παράλυση, κώφωση, τύφλωση, ψυχική αναπηρία, νοητική αναπηρία και άλλες βαριές και πολλαπλές αναπηρίες) για την ίδρυση συλλόγου στο Νομό Θεσπρωτίας
Η ίδρυση του συλλόγου θα καλύψει ένα κενό που υπάρχει στον νομό μας. Με την ίδρυση του συλλόγου τα άτομα με αναπηρίες θα αποκτήσουν φωνή και ύπαρξη, ελπίδα και προοπτική.
Πληροφορίες:
Παπαζώη Αγλαϊα, τηλ: 6936438361