Κλιμάκιο του Δήμου Σουλίου με επικεφαλής την Δήμαρχο κ.Μπραϊμη-Μπότση και παρουσία Αντιδημάρχων και εντεταλμένων Δημοτικών Συμβούλων επισκέφτηκαν την Πέμπτη την Δημοτική Ενότητα Σουλίου και τις Τ.Κ. Τσαγγαρίου,Φροσύνης και Κουκλιών όπου μαζί με τους προέδρους των κοινωτήτων πραγματοποίησαν αυτοψίες σε σημεία που χρήζουν παρέμβασης.
Επίσης ενημερώθηκαν και για τα προβλήματα του σχολικού κέντρου στο Τσαγγάρι.