![](https://www.thesprotikospalmos.gr/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.trans.gif)
Οδηγός μας, για να εξερευνήσουμε αυτούς τους χρωματικούς εννοιολογικούς και συναισθηματικούς χάρτες θα είναι η Loreto Oyarzún, πτυχιούχος Καλών Τεχνών, Gerrit Rietveld Academy, Amsterdam.
Το εργαστήριο διοργανώνεται από το Νηπιαγωγείο Μαυρουδίου και απευθύνεται σε ενήλικες. Ο αριθμός συμμετεχόντων θα είναι είκοσι πέντε (25). Προτεραιότητα θα δοθεί σε εκπαιδευτικούς όλων των ειδικοτήτων. Η συμμετοχή είναι εντελώς δωρεάν.
Επικοινωνία:
E-mail: [email protected]
Τηλ.: 6986733756