ΟΛΑ τα αποτελέσματα από τους Αγώνες Στίβου “τα 4α ΓΙΤΑΝΕΙΑ” στην Ηγουμενίτσα

Share Button

proteas2Αναλυτικά τα αποτελέσματα από τους αγώνες Στίβου “τα 4α ΓΙΤΑΝΕΙΑ” που διεξήχθησαν την Κυριακή στην Ηγουμενίτσα

50Μ    ΠΠ Β΄  ΜΙΝΙ 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ  ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 7.93
ΣΒΕΤΖΟΥΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 8.22
ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 8.37
ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 8.37
ΣΕΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 8.41
ΕΛΕΥΘΕΡIΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 8.41
ΣΥΡΑΓΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 8.55
ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΣΕΡΓΙΟΣ Α.Ο ΚΕΡΚΥΡΑΣ 8.59
ΜΠΕΖΑΣ ΧΡ 8.6
ΩΡΟΛΟΓΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 8.63
ΚΩΣΤΑΣ ΑΓΓΕΛ 8.87
ΣΥΡΑΓΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 9.02
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 9.2
ΔΗΡΑΣ ΕΚΤ 9.39
ΜΠΟΤΣΗΣ 9.49

600 Μ ΜΙΝΙ ΠΠΒ΄

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΣΤΕΜΠΑΡΙ ΠΕΤΡΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 1,51,39
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 1,53,32
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 1,55,21
ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥΠΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΓΣΙ 1,56,42
ΒΑΡΕΛΗ ΑΡΣΕΝΗΣ 2,02,74
ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 2,06,94
ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2,08,11
ΡΙΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 2,08,22
ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 2,09,82
ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 2,11,33
ΚΑΣΣΙΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2,11,57
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΓΣΙ 2,13,81
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 2,16,15
ΒΡΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 2,16,34
ΤΣΙΚΛΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2,18,70
ΔΗΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2,21,04
ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 2,24,75

ΜΠΑΛΑ ΜΙΝΙ ΠΠΒ΄

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 8.21
2 ΜΠΑΣΚΑ ΛΕΩΝΙΔΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 8.14
3 ΚΟΛΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 7.18
4 ΓΕΩΡΓΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 6.99
5 ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 6.97

50Μ    ΠΚ Β΄  ΜΙΝΙ 
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ 
ΜΠΙΛΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 7,71
ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 7,80
ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α.Ο ΠΡΕΒΕΖΑΣ 8,11
ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 8,28
ΓΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 8,29
ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΑΓΣΙ 8,41
ΦΩΤΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 8,45
ΣΠΥΡΙΔΗ ΑΝΝΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 8,49
ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 8,52
ΒΡΥΣΕΛΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 8,64
ΓΙΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 8,69
ΛΕΚΚΟΥ ΕΛΕΝΑ ΑΓΣΙ 8,75
ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗ  ΝΑΝΤΙΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 8,94
ΛΟΥΚΑ ΝΙΚ 9.07
ΡΟΕΒΑ ΝΙΚΟΛ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 9.13
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΜΑΡΙΑ  9.3
ΡΑΠΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 9.37
ΤΟΣΚΑ ΝΙΚ 9.4
ΓΙΟΓΙΑΚΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 9,41
ΜΠΑΝΤΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 9,72
ΓΡΑΒΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 9,75
ΤΖΟΥΡΜΑΝΑ ΧΑΡΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 10,44

600 Μ ΜΙΝΙ ΠΚΒ΄
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ 
ΤΖΙΒΑΝΙΔΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 2004 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 1,57,41
ΜΕΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΑΓΣΙ 2,02,97
ΚΥΡΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 2,12,57
ΒΡΑΚΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 2,16,85
ΒΡΑΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2005 ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 2,21,39
ΧΑΣΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 2,22,04
ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2005 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 2,26,35
ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΑΓΣΙ 2,26,95
ΤΣΙΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 2,29,76
ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ 2004 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ 2,36,05
ΖΕΤΑ ΔΗΜΟΥ 2005 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 2,46,46

ΠΠΒ΄
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΠΒ΄ 
ΚΑΤ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ ΑΡ.ΜΗΤΡ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ
1 ΒΡΑΧΛΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2002 332099 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 11.68
2 ΠΛΑΤΩΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002 350873 ΑΓΣΙ 8.89
3 ΚΑΚΑΒΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 347793 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 8.72
4 ΠΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2003 348550 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 8.54

1000Μ. ΠΠΒ΄ 
ΚΑΤ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ ΑΡ.ΜΗΤΡ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ
ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 336917 Γ.Ε ΚΕΡΚΥΡΑΣ 3,07,13
ΣΛΟΥΜ  ΤΡΑΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ 2003 348628 Α.Ο ΚΕΡΚΥΡΑΣ 3,21,10
ΘΩΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 334661 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 3,24,65
ΤΟΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 349407 ΑΓΣΙ 3,25,09
ΜΠΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 354317 Α.Ο ΠΡΕΒΕΖΑΣ 3,29,35
ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 351844 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 3,31,52
ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2003 335726 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 3,42,32
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΊΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 345410 Α.Ο ΚΕΡΚΥΡΑΣ 3,47,18
ΘΕΟΤΟΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 345413 Α.Ο ΚΕΡΚΥΡΑΣ 4,18,76

60 Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄
ΚΑΤ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ ΑΡ.ΜΗΤΡ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ
1 ΤΣΟΥΤΣΟΠΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 349004 ΑΓΣΙ 8.06
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 2002 329599 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 8.29
3 ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΦΟΙΒΟΣ 2002 337126 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 8.46
4 ΜΠΕΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 350152 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 8.61
5 ΜΙΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 337456 ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 8.69
6 ΣΚΟΥΡΤΑΪ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 351231 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 8.82
7 ΚΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 350035 ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 9.19
9 ΝΤΟΡΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002 334701 Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 9.45
10 ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2003 344266 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 9.47
11 ΦΙΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2002 342126 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 9.57
13 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 343467 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 9.65
14 ΜΙΓΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 350040 ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 9.71
18 ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2003 354020 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 11.28

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΚΒ΄
60Μ. ΠΚΒ΄ 
ΚΑΤ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ ΑΡ.ΜΗΤΡ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ

ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2002 334126 ΑΓΣΙ 8.51
ΚΟΝΤΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2003 329409 Γ.Σ. ΘΙΝΑΛΙΩΝ 8.73
ΛΩΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 353741 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 8.99
ΠΑΝΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 2002 334340 ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 9.02
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 333535 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 9.04
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2003 335661 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 9.05
ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ 2002 343709 Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 9.06
ΦΙΛΑΡΕΤΟΥ ΑΘΗΝΑ 2003 332105 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 9.19
ΤΣΙΜΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2002 334699 Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 9.22
ΝΙΤΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 352157 ΦΙΛΑΘΛΗΙΚΟΣ Γ.Σ. 9.24
ΤΖΙΜΑ ΑΘΗΝΑ 2003 347706 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 9.28
ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ 2002 335742 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 9.28
ΜΑΝΕΚΑ ΑΝΝΑ 2003 353728 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 9.32
ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΗ ΜΑΡΙΑ 2002 348408 ΦΙΛΑΘΛΗΙΚΟΣ Γ.Σ. 9.32
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 341469 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 9.36
ΖΗΓΟΥ ΕΥΑ 2003 337900 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 9.43
ΓΚΑΒΑΡΔΙΝΑ ΣΤΑΥΡΙΑΝΗ 2003 340956 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 9.43
ΡΟΕΒΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 2003 352155 ΦΙΛΑΘΛΗΙΚΟΣ Γ.Σ. 9.46
ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 347891 ΦΙΛΑΘΛΗΙΚΟΣ Γ.Σ. 9.75
ΠΟΛΥΜΙΑΔΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ 2003 347784 ΦΙΛΑΘΛΗΙΚΟΣ Γ.Σ. 9.77
ΠΑΝΟΥ ΖΩΗ 2002 349397 ΑΓΣΙ 9.96
ΒΡΑΚΑ ΜΥΡΣΙΝΗ 2003 338184 ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 10.07
ΤΖΙΜΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2003 352058 Α.Ο ΠΡΕΒΕΖΑΣ 10.24
ΓΚΙΩΝΗ ΑΝΔΡ 10.82

1000Μ. ΠΚΒ΄
ΚΑΤ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ ΑΡ.ΜΗΤΡ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ
ΜΟΤΣΕΝΙΓΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 332602 Α.Ο ΚΕΡΚΥΡΑΣ 3,22,59
ΜΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 330325 ΑΓΣΙ 3,23,15
ΚΑΡΚΑΜΠΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ 2002 345640 ΑΓΣΙ 3,41,00
ΝΟΥΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 334341 ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 3,49,00
ΚΟΛΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 331231 ΑΓΣΙ 4,04,31
ΓΚΙΩΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2002 350254 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 4,17,62

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚΒ΄
ΜΠΑΛΑΝΤΑΝΗ ΕΛΕΝΗ 2002 354101 ΑΓΣΙ 8.58
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΝΑ 2002 346076 ΑΓΣΙ 8.29
ΣΙΩΖΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ-ΣΟΦΙΑ 2002 343313 ΑΓΣΙ 7.76
ΚΑΤΣΙΟΥ ΑΝΘΗ 2002 335746 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ.  7.55
ΚΟΛΟΒΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2002 345766 ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 6.29
ΤΣΙΑΒΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2002 335439 ΑΓΣΙ 6.08
ΜΑΝΔΕΛΗ ΕΒΕΛΙΝΑ 2003 336593 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 5.92
ΓΡΑΒΙΩΤΗ ΖΩΗ – ΜΑΡΙΑ 2002 343702 ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 5.65
ΜΑΣΤΟΡΑ ΕΛΕΝΗ 2003 351845 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ.  5.41
ΚΙΤΣΩΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2003 350039 ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 4.69

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄

80 Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΠΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2001 332101 ΚΕΡΚΥΡΑ¨ΚΟΣ Γ.Σ 9.93
2 ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 346160 Γ.Σ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 10.11
3 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 346858 ΚΕΡΚΥΡΑ¨ΚΟΣ Γ.Σ 10.42
4 ΚΑΨΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ 2000 321840 ΚΕΡΚΥΡΑ¨ΚΟΣ Γ.Σ 10.50
5 ΠΛΙΤΣΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 2001 343041 Α.Σ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 10.70
6 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 350256 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 10.78
7 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2001 342032 ΚΕΡΚΥΡΑ¨ΚΟΣ Γ.Σ 10.90
8 ΦΕΙΔΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2001 329127 ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 12.06
9 ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 354105 ΑΓΣΙ 12.66

150Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2000 322927 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 18.18
2 ΜΠΑΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2000 331235 ΑΓΣΙ 18.51
3 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 340339 ΑΓΣΙ 19.21
4 ΛΙΑΠΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2001 333251 ΑΓΣΙ 19.24

300Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΖΑΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2000 326889 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 37.15
2 ΖΑΚΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2000 324090 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 38.71
3 ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2000 337414 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 39.42
4 ΤΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 330092 Α.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 41.03
5 ΝΤΑΣΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 2000 323483 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 42.24
6 ΚΟΛΙΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 353847 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 43.24
7 ΠΑΠΠΙΓΚΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2001 331409 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 44.52
8 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2001 349095 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 49.21
9 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 352649 ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ DNF

600Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 2000 340132 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 1,25,74
2 ΛΙΟΝΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2000 34406 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 1,28,01
3 ΧΕΙΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2001 321835 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 1,29,63
4 ΒΛΑΧΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2001 332378 ΑΓΣΙ 1,29,89
5 ΤΖΙΒΑΝΙΔΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 2001 329515 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 1,32,28
6 ΚΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2000 346014 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 1,32,28
7 ΜΠΛΑΤΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2000 353738 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 1,33,11
8 ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2000 353848 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 1,33,89
9 ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2001 329487 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 1,39,73
10 ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 2001 331230 ΑΓΣΙ 1,43,74

ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 2000 332376 ΑΓΣΙ 6.32
2 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 341377 Γ.Σ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 5.40
3 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2001 336865 Γ.Ε ΘΙΝΑΛΙΩΝ 5.30
4 ΓΙΩΤΗΣ ΑΜΑΡΙΛΝΤΟ 2001 342038 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 5.11
5 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2001 342032 ΚΕΡΚΥΡΑ¨ΚΟΣ Γ.Σ 5.08
6 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2000 327320 Γ.Ε ΘΙΝΑΛΙΩΝ 5.03
7 ΜΠΕΖΑΣ ΙΑΣΩΝ 2001 354243 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 4.96
8 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 341487 Α.Σ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 4.78

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΠΛΑΤΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 333643 ΑΓΣΙ 12.14
2 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 332371 ΑΓΣΙ 11.36

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΜΠΑΝΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 347268 ΑΓΣΙ 12.36
2 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2000 353530 Α.Ο ΠΡΕΒΕΖΑΣ 10.74
3 ΣΠΑΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2000 352682 Γ.Ε ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10.34
4 ΛΩΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2001 331438 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 8.86
5 ΔΗΜΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2001 349526 Φ.Γ.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 7.02
6 ΩΡΟΛΟΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 347799 Φ.Γ.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 5.60

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄

80 Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΚΑΡΥΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2001 324235 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 10.69
2 ΤΣΕΝΕΜΠΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2000 332434 Γ.Σ ΘΙΝΑΛΙΩΝ 11.03
3 ΜΟΤΣΕΝΙΓΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2000 332608 Α.Ο ΚΕΡΚΥΡΑΣ 11.23
4 ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2000 337913 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 11.27
5 ΠΑΠΑΤΣΑΤΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2000 335756 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 11.61
6 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 2001 331440 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 11.64
7 ΓΚΟΤΖΙΑ ΦΑΙΗ 2000 339268 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 12.15
8 ΒΕΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 335750 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 12.38

150Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΜΑΚΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2001 331409 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 20.05
2 ΒΟΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2001 335727 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 20.62
3 ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2001 328564 ΑΓΣΙ 21.53
4 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 343464 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 21.95
5 ΡΙΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 350257 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 22.07
6 ΣΩΣΩΝΗ ΕΡΙΚΑ (ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ) 2000 354100 ΑΓΣΙ 22.99
7 ΛΑΓΟΥ ΑΘΗΝΑ 2001 351848 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 23.26
8 ΜΑΛΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2000 324733 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 23.65
9 ΔΗΜΟΤΣΑΛΗ ΕΛΕΝΗ 2001 352699 ΑΓΣΙ 24.35

300Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΝΟΥΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2000 325707 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 44.22
2 ΒΑΓΓΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 325707 Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 44.54
3 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2001 335887 Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 45.41
4 ΚΩΣΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2001 324241 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 46.65
5 ΤΣΙΓΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2001 331439 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 47.69
6 ΖΟΡΜΠΑΛΑ ΑΛΙΚΗ 2001 331232 ΑΓΣΙ 47.74

600Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΖΙΩΓΑ ΝΕΦΕΛΗ 2001 331224 ΑΓΣΙ 1,43,72
2 ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2002 345646 ΑΓΣΙ 1,44,26
3 ΣΑΡΡΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 2000 324736 ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 1,58,92
4 ΜΑΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2001 330326 ΑΓΣΙ 2,07,35

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΖΟΡΜΠΑΛΑ ΑΛΙΚΗ 2001 331232 ΑΓΣΙ 5.08
2 ΔΟΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2001 332569 Α.Ο ΚΕΡΚΥΡΑΣ 5.03
3 ΚΑΤΣΑΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2000 324735 ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 5.00
4 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2001 331408 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 4.84
5 ΚΟΝΤΟΔΗΜΑ ΝΙΚΗ 2000 324851 ΑΓΣΙ 4.79
6 ΦΙΛΙΠΠΑ ΝΕΦΕΛΗ 2000 326837 Γ.Σ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 4.54
7 ΓΑΡΝΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 2001 324310 Γ.Σ ΘΙΝΑΛΙΩΝ 4.49
8 ΔΗΜΟΤΣΑΛΗ ΕΛΕΝΗ 2001 352699 ΑΓΣΙ 4.11
9 ΝΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2000 347703 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 3.81

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ A
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 2000 341663 ΑΓΣΙ 9.25
2 ΡΑΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2000 337910 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 8.29
3 ΚΟΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2000 351849 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 7.78
4 ΒΡΑΚΑ ΧΑΡΙΣ 2001 343312 ΑΓΣΙ 6.1
5 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2001 343967 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 5.05

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ   ΠΑΙΔΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠ 1998 306472 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 17.75
ΘΩΜΑΖΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1999 318867 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 11.66
ΚΑΡΤΣΑΚΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 337093 Α.Ο ΠΡΕΒΕΖΑΣ 11.44

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΩΝ

100Μ. ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΜΠΡΑΝΤΖΟΥΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 314432 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 10.97
2 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1986 288343 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 11.00
3 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1998 307365 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 11.16
4 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 327741 ΑΓΣΙ 11.17
5 ΜΙΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1997 333050 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 11.45
6 ΛΕΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 319673 Α.Σ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 11.5
7 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1996 331678 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 11.53
8 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1999 333909 Α.Ο ΠΡΕΒΕΖΑΣ 11.69
9 ΜΟΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 345782 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 11.87
10 ΣΟΦΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1998 341468 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 11.9
11 ΣΑΡΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1996 316121 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 11.94
12  ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ  1994 342048  ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 12.06
13 ΜΑΞΟΥΤΙ ΦΙΖΑΛΤΕ 1999 344657 ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 12.07
14 ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 1999 323485 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 12.21
15 ΤΑΤΣΗΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ 1998 325939 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 12.27
16 ΝΤΟΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1999 354303 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 12.36
17 ΒΑΣΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1996 347971 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 12.77
18 ΜΠΑΛΛΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1998 315175 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 12.91
19 ΤΣΙΑΚΟΣ ΡΑΦΑΗΛ 1998 326344 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 13.27
20 ΠΕΝΜΑΝ ΜΠΡΟΥΣ 1997 353478 Γ.Ε ΘΗΝΑΛΙΩΝ 13.6
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 1998 318578 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ DNS
ΤΣΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 11.84

200Μ. ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1986 288343 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 22.01
2 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1998 307365 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 22.21
3 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1992 293489 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 22.95
4 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1999 333909 Α.Ο ΠΡΕΒΕΖΑΣ 23.51
5 ΣΑΡΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1996 316121 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 24.06
6 ΟΥΖΕΪΡ ΛΑΤΙΛΝΤ 1997 350034 ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 24.08
7 ΣΟΤΑ ΝΙΚΟΣ 1999 347505 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 24.14
8 ΜΑΞΟΥΤΗΣ 1999 223391 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 24.23
9 ΝΤΑΓΙΑ ΘΩΜΑΣ 1996 344656 ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 24.3
10 ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1994 342048 Α.Ο ΠΡΕΒΕΖΑΣ 24.51
11 ΖΑΚΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1998 305709 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 24.91
12 ΖΑΚΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1998 322727 Α.Ο ΠΡΕΒΕΖΑΣ 25.35
13 ΜΟΥΣΑ ΕΛΙΝΤΙΟΝ 1999 350033 ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 26.38
14 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1999 327807 Α.Ο ΠΡΕΒΕΖΑΣ 26.61
15 ΔΗΜΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1997 322727 Α.Ο ΠΡΕΒΕΖΑΣ 26.73

400Μ. ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1993 293489 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 50.4
2 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 1996 299194 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 50.93
3 ΝΤΑΓΙΑ ΘΩΜΑΣ 1996 344656 ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 53.51
4 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 1998 318578 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 53.59
5 ΧΗΤΟΣ ΔΟΝΑΤΟΣ 1999 326888 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 54.58
6 ΖΑΚΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1998 305709 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 55.2
7 ΖΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  1998  322727 Α.Ο ΠΡΕΒΕΖΑΣ 56.74
8 ΜΠΟΛΟΝΕΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 331414 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 57.1
9 ΔΗΜΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1997 335731 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 57.42
10 ΜΟΥΣΑ ΕΛΙΝΤΙΟΝ 1999 350033 ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 57.78
11 ΚΑΤΡΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 1999 337786 ΑΓΣΙ 59.08
12 ΚΟΝΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1998 353676 Α.Σ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 59.21
13 ΠΑΠΠΙΓΚΙΩΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1997 307367 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 59.62
14 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1985 223391 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ DNS

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΜΟΥΛΕΡ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1997 335728 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 9.90

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1999 320878 Α.Ο ΠΡΕΒΕΖΑΣ 6.48
2 ΒΙΡΒΙΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1999 315980 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 6.45
3 ΝΤΟΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1999 354303 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 4.95

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1998 312697 ΑΓΣΙ 13.83
2 ΙΒΑΝΩΦ ΙΒΑΝ 1999 333078 Α.Ο ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12.16
3 ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 314951 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 11.89

1500Μ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 1999 332380 ΑΓΣΙ 4,30,77
2 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1997 319179 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 4,33,70
3 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1998 324852 ΑΓΣΙ 4,45,24
4 ΜΟΥΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1999 321838 ΚΕΡΚΥΡΑϊΚΟΣ Γ.Σ 4,49,03
5 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999 354315 Α.Ο ΠΡΕΒΕΖΑΣ 4,56,34
6 ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΑΝΟΣ 1993 353736 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 5,13,71

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

100Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΜΠΑΦΑ ΕΙΡΗΝΗ 1998 322280 ΑΓΣΙ 12.74
2 ΜΠΕΖΑ ΣΑΒΒΙΝΑ 1994 285166 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΩΝ 13.05
3 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1999 319174 ΑΓΣΙ 13.37
4 ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΛΛΗ 1998 327306 ΑΓΣΙ 13.55
5 ΝΤΕΚΟΥΜΕ ΚΩΝ/ΝΑ 1999 333645 ΑΓΣΙ 13.69
6 ΣΙΑΡΑΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1999 333640 ΑΓΣΙ 15

200Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1998 316509 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 26.38
2 ΜΠΑΦΑ ΕΙΡΗΝΗ 1998 322280 ΑΓΣΙ 26.48
3 ΚΑΤΣΟΥΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1991 266067 Φ.Σ.Κ.Α ΚΟΖΑΝΗΣ 26.48
ΜΠΕΖΑ ΣΑΒΒΙΝΑ 1994 285166 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΩΝ 26.59
ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΛΛΗ 1998 327306 ΑΓΣΙ 27.41
ΝΤΕΚΟΥΜΕ ΚΩΝ/ΝΑ 1999 333645 ΑΓΣΙ 27.93
ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 1999 326840 Γ.Σ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 27.98
ΣΤΑΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 1999 314339 Γ.Σ ΘΙΝΑΛΙΩΝ 28.88
ΜΠΟΥΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1998 337462 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 29.31
ΣΙΑΡΑΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1999 333640 ΑΓΣΙ 31.56
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1999 319174 ΑΓΣΙ DNS

400Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΚΑΤΣΟΥΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1991 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 58,41
2 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1998 316509 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 58,64
3 ΜΥΛΩΝΑ ΜΥΡΙΝΑ 1998 324132 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ 1,00,40
4 ΤΣΙΜΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1999 311542 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 1,03,96
5 ΧΙΛΜΑΝ ΚΛΟΗ 1999 328852 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 1,04,76
6 ΛΙΑΚΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 1999 316500 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 1,06,13
7 ΚΑΡΥΔΗ ΒΙΛΕΛΜΙΝΗ 1998 317559 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 1,06,51
8 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 1999 328428 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 1,06,87
9 ΤΣΑΡΑ ΚΩΝ/ΝΑ 1999 327307 ΑΓΣΙ 1,07,13
10 ΓΙΑΓΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1998 305690 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 1,08,39

1500ΜΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔ.
1 ΤΖΟΒΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1998 311285 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 5,04,54

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΤΣΙΑΒΟΥ ΗΡΩ-ΣΩΤΗΡΙΑ 1999 323257 ΑΓΣΙ 11.00
ΝΟΥΓΙΑ ΑΝΝΑ 1999 322262 ΑΓΣΙ 10.86
ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1999 321724 Γ.Σ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 10.35
ΣΚΟΡΔΙΛΗ ΜΑΡΙΑ 1999 317231 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 10.18

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΜΠΕΣΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 1997 298928 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 5.62
2 ΤΣΙΑΒΟΥ ΗΡΩ-ΣΩΤΗΡΙΑ 1999 323257 ΑΓΣΙ 5.58
3 ΜΙΖΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1999 314341 Γ.Σ ΘΙΝΑΛΙΩΝ 5.45
4 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 1999 326840 Γ.Σ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 4.81

ΣΦΑΙΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝΝ ΑΡ. ΜΗΤΡ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΕΛΕΝΗ 1997 327305 ΑΓΣΙ 10.48
2 ΑΓΑΘΟΥ ΑΛΕΞΙΑ 1998 330803 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ 9.58

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.