Διοργανώθηκαν με απόλυτη επιτυχία το Σάββατο 1 Ιουνίου 2024 οι Αγώνες Στίβου 11α ΓΙΤΑΝΕΙΑ στην πόλη της Ηγουμενίτσας και στο Δημοτικό στάδιο της πόλης, οι αγώνες που έχουν γίνει θεσμός για το Νομό Θεσπρωτίας αλλά και την ευρύτερη περιοχή.
Πολλές συμμετοχές από πολλούς συλλόγους, αθλητές και αθλήτριες από πολλές περιοχές της Ελλάδας σε μια εκδήλωση του ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΣΤΙΒΟΣ σε συνδιοργάνωση με την ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ , το ΔΗΜΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ και το ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ και την αιγίδα της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ.
Ευχαριστούμε θερμά όσους συνέβαλαν για την άρτια διοργάνωση των Αγώνων το Σ.Κ.Κ.Α Ηπείρου ( ΚΡΙΤΕΣ ) , τους εθελοντές αλλά και όσους συμμετείχαν και παρακολούθησαν τους αγώνες .
Επόμενη διοργάνωση του ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΣΤΙΒΟΣ είναι το Σάββατο 8 Ιουνίου 2024 και ώρα 16.00 οι αγώνες Ακαδημιών 2α IGOUMENITSA ATHLETICS .
ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ !!!!