Και το όνομα αυτού “Συμμαχία Ανάπτυξης και Αλληλεγγύης”. Με φόντο την πανοραμική άποψη της πόλης, ο Παναγιώτης Νταής ανακοινώνει την Δευτέρα την κάθοδό του στις Δημοτικές εκλογές διεκδικώντας τον Δήμο Ηγουμενίτσας με τον συνδυασμό του.
Και το όνομα αυτού “Συμμαχία Ανάπτυξης και Αλληλεγγύης”. Με φόντο την πανοραμική άποψη της πόλης, ο Παναγιώτης Νταής ανακοινώνει την Δευτέρα την κάθοδό του στις Δημοτικές εκλογές διεκδικώντας τον Δήμο Ηγουμενίτσας με τον συνδυασμό του.
Καλή επιτυχία.