Τα μέλη του Δ. Σ. Του Συλλόγου Γονέων Με Τρία Παιδιά Νομού Θεσπρωτίας σας προσκαλούν στην Γενική Συνέλευση του Συλλόγου που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 18 Ιανουαρίου 2020, και ώρα 18:30 στην αίθουσα του Συλλόγου (Κτίριο Ε.Ι.Ν, Β όροφος, 28ης Οκτωβρίου 11, Ηγουμενίτσα).
Θέματα Γενικής Συνέλευσης:
1. Απολογισμός δράσεων έτους 2019.
2. Τροποποίηση Καταστατικού Συλλόγου.
3. Παρουσίαση δράσεων για το έτος 2020.
Μετά το πέρας της Γενικής Συνέλευσης θα πραγματοποιηθεί η κοπή της Πρωτοχρονιάτικης Πίτας.