Καλείστε σε συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Ηγουμενίτσας που θα γίνει με τηλεδιάσκεψη (σύμφωνα με τα μέτρα προστασίας που προβλέπονται προς αποφυγή της διάδοσης του νέου κορωνοϊού COVID-19) στις 10 Νοεμβρίου 2020 ημέρα Τρίτη και ώρα 14:00’ με το παρακάτω θέμα:
ΘΕΜΑ | Διαχείριση του νέου κύματος της πανδημίας και λήψη μέτρων. -Εισηγητής: Δήμαρχος.
|
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ
ΜΑΡΤΙΝΗΣ ΔΟΝΑΤΟΣ