Έκτακτη συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής Ηγουμενίτσας θα γίνει σήμερα στις 13:30 μ.μ. στο γραφείο Δημάρχου στο Δημαρχείο Ηγουμενίτσας για την συζήτηση του θέματος : “Εκδίκαση ένστασης και επανακαθορισμός των όρων δημοπράτησης της εργασίας με τίτλο: Μεταφορά αποβλήτων συσκευασίας Δήμου Ηγουμενίτσας”.
Ο λόγος του κατεπείγοντος συνίσταται στο ότι θα πρέπει άμεσα να ληφθεί απόφαση επί της ενστάσεως που υποβλήθηκε κατά της αριθ. 3/2015 διακήρυξης του διαγωνισμού ο οποίος έχει προκηρυχθεί για την 17η Μαρτίου 2015.