Κάνουμε γνωστό ότι στις 30 Σεπτεμβρίου 2020 λήγει η προθεσμία, χωρίς επιπλέον παράταση, για την τακτοποίησή τυχόν εκκρεμοτήτων στη δήλωση των τετραγωνικών μέτρων της ιδιοκτησίας με τον Δήμο.
Καλούμε λοιπόν τους δημότες να αξιοποιήσουν την δυνατότητα που τους δίνει η κείμενηνομοθεσία για την υποβολή δήλωσης διόρθωσης των δηλωθέντων τετραγωνικών στον λογαριασμό ηλεκτρικού ρεύματος σύμφωνα με το Ε9.
Ενημερώνουμε ότι εφόσον η δήλωση υποβληθεί μέχρι και30 Σεπτεμβρίου 2020, δεν θα επιβληθούν οι σχετικές κυρώσεις και δεν θα υπολογιστούν οι αναλογούσες προσαυξήσεις.
Η δήλωση μπορεί να γίνει μέσα από το https://tetragonika.govapp.gr/